Strona głównaZespoły

Zespoły

Zespół Pieśni i Tańca KIELCE

 

Zespół Pieśni i Tańca "Kielce" przez cały rok prowadzi zapisy do grupy taneczno-wokalnej. Każdy, kto lubi tańczyć i śpiewać, może zostać artystą i występować na wielu scenach naszego województwa i kraju, a nawet poza jego granicami. 

Przynależność do Zespołu jest bezpłatna. Zajęcia odbywają się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w poniedziałki i środy, w godzinach 18.0021.00. Zainteresowane osoby w każdym wieku prosimy o osobiste zgłaszanie się do sali baletowej Zespołu "Kielce" w godzinach prób.

Zespół Inscenizacji Tanecznej UŚMIECH

W Wojewódzkim Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach od 1999 r. istnieje Zespół Inscenizacji Tanecznych „Uśmiech", skupiający dzieci i młodzież niepełnosprawną z Kielc i województwa świętokrzyskiego.

Szkoła Tańca Towarzyskiego CHARLESTON

 

logo_charleston_ostatnie

Klub Tańca Towarzyskiego „Charleston” działa przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach od wielu lat. Obecnie zrzesza tancerzy i tancerki w wieku od 6 do 20 lat.

Studio Tańca i Stylu REWANŻ

Rewanz 1

REWANŻ działa od 1994 roku a od września 1997r. w ramach działalności Studio Tańca i Stylu REWANŻ Tomasza Rowińskiego z siedzibą w Wojewódzkim Domu Kultury .

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 443
Realizacja nbStudio