Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Nabór do grupy teatralnej ANTYRAMA

2014/09/02

Grupa teatralna "Antyrama", działająca w Wojewódzkim Domu Kultury, zachęca młodzież do udziału w zajęciach w roku szkolnym 2014/2015.

Antyrama

Etiuda OGIEŃ

2014/08/28

Teatr Plastyczny „Sen”, działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach,  zaprasza na kolejną etiudę pt. "Ogień” z cyklu "Żywioły”.

 Ogien

Autorska Szkoła Musicalowa

2014/09/04

Rusza trzeci sezon w kieleckiej filii Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Zapraszamy 7 września na "Dzień otwarty" ASM.

grease

Narodowe Czytanie w WDK

2014/08/18

Narodowe czytanie

W 2012 roku z inicjatywy prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, zapoczątkowana została akcja Narodowego Czytania, którą zainaugurowała wspólna lektura „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. W zeszłym roku, podczas drugiej odsłony akcji, w całej Polsce czytaliśmy dzieła Aleksandra Fredry. W tym roku prezydent zachęca do wspólnego czytania „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. Do Narodowego Czytania włączył się również Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego.

Koło Miłośników Historii Sztuki

2014/08/29

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zachęca do udziału w spotkaniach drugiej edycji Koła Miłośników Historii Sztuki. Zajęcia prowadzone są przez dra Piotra Rosińskiego - nauczyciela akademickiego z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prezesa Stowarzyszenia Historyków Sztuki Okręgu Kieleckiego.

Kolo Sztuki

Spektakl Old Love w WDK

2014/08/21

Na spektakl "Old Love" zapraszamy 10 października o godzinie 18.00 do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

old love

"Old Love” to pełen humoru spektakl, w którym zadawane jest pytanie, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają, o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej, o rozbudzeniu dawno zapomnianych emocji.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 53
Realizacja nbStudio