Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Warsztaty folklorystyczne dla kierowników i członków zespołów folklorystycznych

2012/11/20

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach i Powiat Kielecki zapraszają na warsztaty folklorystyczne dla kierowników i członków zespołów folklorystycznych. Warsztaty odbędą się 9 grudnia 2012 roku w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury. Początek o godz. 9.00.

W niedzielę 18 listopada transmisja on-line koncertu galowego XVIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa

2012/11/16

Trwają próby uczestników XVIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa. W sobotę będziemy świadkami zmagań młodych artystów o Grand Prix festiwalu. W niedzielę - koncert galowy.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 48
Realizacja nbStudio