Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w WDK

2015/02/25

 

2 marca o godz. 18.00 zapraszamy Państwa do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na program słowno-muzyczny "Wieczór pamięci żołnierzy wyklętych", przegląd filmów zatytułowany "Żołnierze wolnej Polski" oraz na wystawę "Proces krakowski. Działacze WiN oraz PSL przed sądem komunistycznym".   

Ferie z WDK

2015/02/13

 

14 lutego w WDK odbędą się warsztaty teatralne BLASKI TEATRU CIENI. Szkolenie dla animatorów kultury powiatu kieleckiego

2015/01/25

 

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza Państwa do udziału w warsztatach teatralnych "Blaski teatru cieni" realizowanych w ramach szkoleń podnoszących kwalifikacje kadr kultury powiatu kieleckiego. Warsztaty odbędą się 14 lutego 2015 r. (w sobotę) w godz. 9.00–16.00 w WDK. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

WYMIEŃ SIĘ KULTURĄ - lidealiści z II LO im. J. Śniadeckiego w Kielcach zapraszają na giełdę dóbr kulturalnych

2015/02/06

 

Giełda dóbr kulturalnych - to niebanalny sposób na spędzenie czasu w najbliższą sobotę, 7 lutego. W jej trakcie będzie można wymienić się płytami, książkami lub filmami. Giełda odbędzie się w II LO im. J. Śniadeckiego w Kielcach. Początek zaplanowany jest na godz. 12.00. Wstęp wolny.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 69
Realizacja nbStudio