Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Spotkanie SPORT - KULTURA W KIELCACH W ASPEKCIE NOWEGO OKRESU PROGRAMOWANIA UE NA LATA 2014-2020

2014/10/02

 

Izba Gospodarcza "Grono Targowe Kielce", Wojewódzki Dom Kultury oraz Platforma Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego zapraszają na spotkanie otwarte na temat rozwoju sportu i kultury w aspekcie nowego okresu programowania Unii Europejskiej na lata 2014–2020.

Nie żyje Marianna Kiszkurno

2014/09/23

 

M.Kiszkurno

Ze smutkiem informujemy, że wczoraj, 22 września 2014 r., w wieku niespełna 80 lat zmarła Marianna Kiszkurno – założycielka i wieloletni choreograf Zespołu Akrobatyczno-Rewiowego "Trzpioty", działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach od 1979 r., wieloletni choreograf koncertu "Gospodarze – Gościom", organizowanego corocznie podczas Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach, wychowawca i mentorka kilku pokoleń tancerzy, przyjaciel i podpora młodszej kadry instruktorskiej WDK.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 34
Realizacja nbStudio