Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Archiwum aktualności

Sortuj:

Koło Miłośników Historii Sztuki

2014/08/29

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zachęca do udziału w spotkaniach drugiej edycji Koła Miłośników Historii Sztuki. Zajęcia prowadzone są przez dra Piotra Rosińskiego - nauczyciela akademickiego z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prezesa Stowarzyszenia Historyków Sztuki Okręgu Kieleckiego.

Kolo Sztuki

Spektakl Old Love w WDK

2014/08/21

Na spektakl "Old Love" zapraszamy 10 października o godzinie 18.00 do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

old love

"Old Love” to pełen humoru spektakl, w którym zadawane jest pytanie, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają, o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej, o rozbudzeniu dawno zapomnianych emocji.


 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 6
Realizacja nbStudio