Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Ankieta na temat edukacji kulturowej w Świętokrzyskim

2016/05/20

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wypełnienia ankiety nt. edukacji kulturowej. Jest ona częścią regionalnej diagnozy prowadzonej w ramach programu Bardzo Młoda Kultura (BMK) finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury (NCK).

Jej celem jest dostarczanie NCK i lokalnemu operatorowi BMK, którym w Świętokrzyskim jest Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, informacji pozwalających na wspieranie edukacji kulturowej w regionie. Wnioski z badań wykorzystywane będą do tworzenia map i zestawień, które mają ułatwiać pracę osobom takim, jak Pan  Pani, a także wspomogą realizację programu. Wyniki upublicznione zostaną jedynie w zbiorczej formie. Planowane jest także przygotowanie regionalnych map prezentujących miejsca, w których działają podmioty edukacyjne.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt z administratorem ankiety pod adresem bogna.kietlinska@wdk-kielce.pl

 

Ankieta nt. edukacji kulturowej w Świętokrzyskim 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 259
Realizacja nbStudio