Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

WDK otrzymał grant od Fundacji Banku Zachodniego WBK na realizację projektu dla dzieci

2016/05/30

Miło nam poinformować Państwa, że Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach otrzymał grant od Fundacji Banku Zachodniego WBK na realizację projektu pt. "Komunikacja interpersonalna i savoir-vivre jako narzędzie w procesie wychowania dzieci".

Głównym celem projektu jest wyrównywanie dysproporcji edukacyjnych i wychowawczych oraz wzmocnienie poczucia własnej wartości u dzieci  z rodzin dysfunkcyjnych i znajdujących się w trudnej sytuacji socjalnej.

Projekt będzie realizowany wspólnie z Siecią Świetlic Środowiskowych i Klubów dla Dzieci i Młodzieży "4 KĄTY" w Kielcach. Do udziału w projekcie zostanie wytypowanych 50 dzieci. 

Projekt ma na celu (m.in.) nauczenie dzieci komunikacji społecznej, dobrych manier, odpowiednich zachowań i wzmocnienie ich poczucia wartości. Zajęcia z dziećmi będzie prowadzić trener rozwoju osobistego, dr nauk humanistycznych doświadczony w pracy z dziećmi. 

Projekt będzie realizowany w dn. 7 – 21 czerwca 2016.

Zainteresowanym dodatkowych informacji nt. projektu udziela Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 55
Realizacja nbStudio