Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rozpoczyna się nabór zgłoszeń na 41. Buskie Spotkania z Folklorem

2017/03/17

W dniach 20-21 maja 2017 r. o godz. 11.00 w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbędzie się konkurs finałowy tegorocznej – już 41. – edycji Buskich Spotkań z Folklorem. Konkurs ten poprzedzony będzie przeglądami rejonowymi, które odbędą się kolejno w Ciekotach (1 maja), w Nowym Korczynie (3 maja), w Opatowie (6 maja) i w Jędrzejowie (7 maja). 

W rywalizacjach konkursowych mogą brać udział kapele ludowe, soliści instrumentaliści, śpiewacy soliści (wymagany jest śpiew a cappella), regionalne zespoły taneczne i zespoły śpiewacze (wymagany jest śpiew a cappella). 

Artyści zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń do 21 kwietnia (na eliminacje w Ciekotach i eliminacje w Nowym Korczynie) oraz do 28 kwietnia (na eliminacje w Opatowie i eliminacje w Jędrzejowie) na adresy podane w regulaminie.

 

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

 

Dodatkowych informacji nt. Buskich Spotkań z Folklorem udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136. 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 86
Realizacja nbStudio