Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

17 czerwca zapraszamy Państwa na kolejny Salon Rękodzieła Artystycznego

2017/04/24

W sobotę 17 czerwca, w godz. 10.00-14.00, w Sali Lustrzanej WDK odbędzie się kolejny Salon Rękodzieła Artystycznego. Wstęp wolny.

Salon Rękodzieła Artystycznego to projekt WDK przygotowany z myślą o zjednoczeniu środowiska twórców rękodzieła artystycznego i wsparciu go w promocji i sprzedaży unikatowych wyrobów.

Dotychczasowe dwie edycje cieszyły się Państwa zainteresowaniem, mamy więc nadzieję, że kolejna - niezależnie od warunków pogodowych - również przyciagnie Państwa uwagę.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin

Karta zgłoszenia

_______

Zainteresowanym dodatkowych informacji nt. Salonu Rękodzieła Artystycznego udziela Tomasz Irski z Działu Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

_______

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 262
Realizacja nbStudio