Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

7 października odbędzie się IV Salon Rękodzieła Artystycznego

2017/09/08

7 października w godz. 10.00-14.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Lustrzanej WDK na IV edycję Salonu Rękodzieła Artystycznego.

Poprzednie edycje cieszyły się Państwa dużym zainteresowaniem - mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie z przyjemnością wrócicie Państwo do poszukiwania niebanalnych i unikatowych wyrobów świętokrzyskich rękodzielników. W sobotę 7 października będą czekały na Państwa: piękna biżuteria, torebki, serwety, zabawki, lalki-motanki i wiele innych bardzo ciekawych wyrobów.

IV Salon Rękodzieła Artystycznego to ostatnie spotkanie z rękodzielnikami przed Międzynarodowymi Targami Rękodzieła Artystycznego, które WDK organizuje wspólnie z Targami Kielce w dn. 9-10 grudnia 2017.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Tomasz Irski z Działu Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 93
Realizacja nbStudio