Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Promocja książki ŚWIĘTOKRZYSKIE KORZENIAKI

2017/09/21

W poniedziałek 16 października o godz. 17.00 w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się promocja tomiku wierszy "Świętokrzyskie korzeniaki" autorstwa Anny Błachuckiej oraz wystawa prac plastycznych Zbigniewa Kubickiego wykorzystanych do zilustrowania tej publikacji. Słowo wstępne wygłosi Władysława Szproch.

Wstęp wolny.

Autorzy "Świętokrzyskich korzeniaków" - Anna Błachucka i Zbigniew Kubicki - przygotowali tę pozycję książkową nie tylko z myślą o dorosłych, ale i o dzieciach. Zawiera ona duży potencjał edukacyjny - wiersze i fotografie korzeniorzeźb mogą stać się bowiem ważnym impulsem do poruszenia wyobraźni dziecka, a także impulsem do rozbudzenia aktywności wychowawczej rodziców, nauczycieli i dziadków. Autorzy zachęcają do wspólnego oglądania zamieszczonych prac, czytania wierszy i rozmów.

A my wspólnie z wydawcą - Katolickim Stowarzyszeniem "Civitas Christiana" - zapraszamy Państwa na październikowe spotkanie - pierwszą przygodę ze "Świętokrzyskimi korzeniakami".

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 78
Realizacja nbStudio