Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

24 marca zapraszamy Państwa na VI Salon Rękodzieła Artystycznego

2018/02/21

24 marca w godz. 10.00-14.00 w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się kolejny Salon Rękodzieła Artystycznego. 

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

_______ 

Organizowane cyklicznie od ubiegłego roku Salony Rękodzieła Artystycznego cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Biorą w nich udział zarówno firmy, jak i indywidualni twórcy rzemiosła artystycznego z terenu województwa świętokrzyskiego i z innych regionów. Salony mają na celu zachęcanie indywidualnych twórców rzemiosła artystycznego i rękodzielników do zaprezentowania swojej twórczości obok profesjonalistów i firm zajmujących się tą dziedziną, i przede wszystkim promocję ich dokonań wśród kielczan i umożliwienie im kontaktu z nowymi klientami.

Obok ww. twórców do wzięcia udziału w kolejnym Salonie Rękodzieła Artystycznego serdecznie zapraszamy twórców z kół gospodyń wiejskich.

Wystawców prosimy o nadesłanie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia na adres: tomasz.irski@wdk-kielce.pl  

 

Karta zgłoszenia

 

Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela organizator - Tomasz Irski (WDK), nr tel.: 41 36 55 140.

_______

Jednocześnie przypominamy, że w dn. 20-22 kwietnia 2018 r. w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego "Rękodzieło". 

Więcej informacji na ten temat: Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego "Rękodzieło".

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 44
Realizacja nbStudio