Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Udany VI Salon Rękodzieła Artystycznego

2018/03/29

Pomimo wielu imprez odbywających się w ostatni weekend w naszym mieście, VI Salon Rękodzieła Artystycznego można uznać za udany.

Do stałej grupy wystawców, dołączyła osoba z dysfunkcją słuchu – pani Aldona Mazur, która zaprezentowała ręcznie wykonany haft oraz symbole wielkanocne. Pojawili się kolejni nowi wystawcy. Tradycyjnie również odbył się konkurs dla gości, podczas którego można było wygrać 16 nagród przygotowanych przez wystawców.

Kolejna ważna impreza, która ma na celu promowanie rękodzieła artystycznego, odbędzie się niebawem – w dniach 20–22 kwietnia. Będą to II Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego organizowane wspólnie przez Wojewódzki Dom Kultury i Targi Kielce S.A. w Targach Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Więcej na ten temat: https://www.facebook.com/events/729427510586136/

VII Salon Rękodzieła Artystycznego odbędzie się w Dniu Matki – 26 maja w godz. 11–15 na placu przed WDK w Kielcach. Wszelkich informacji nt. ww. imprez udziela organizator – Tomasz Irski (WDK), nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

 

Fotorelacja z VI Salonu Rękodzieła Artystycznego 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 42
Realizacja nbStudio