Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wyłoniono 5 najlepszych projektów ŚAEK 2018!

2018/06/12

Znamy 5 najlepszych projektów, które uzyskają dofinansowania w tegorocznej edycji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej, realizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach w ramach programu Bardzo Młoda Kultura finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie i Województwo Świętokrzyskie.

Są to:

"Fantastyczny Stąporków" – projekt przygot. przez pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie.

"Tradycja. Odległa, a bliska…" – projekt przygot. przez animatorów ze Stowarzyszenia Rozwoju Młodzaw – "Nasza Przyszłość".

"A ku ku: folk’n’roll" – projekt przygot. przez pracowników Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach.

"Smartfon w ręce, głowa w trawie – kulturalnie o zabawie" – projekt przygot. przez działaczy Stowarzyszenia Edukacji Pozaformalnej KALEJDOSKOP. 

"Menu kultury – edukacja kulturowa na serio" – projekt przygot. przez pracowników Muzeum Okręgowego w Sandomierzu.

Gratulujemy!

Więcej informacji nt. obrad komisji ekspertów, ocena merytoryczna wniosków, protokół obrad II etapu konkursu regrantingowego: Poznaliśmy 5 najlepszych projektów tegorocznej edycji Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej.

Fot.: Łukasz Kopczyński

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 222
Realizacja nbStudio