Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rusza nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Festiwalu im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina

2018/09/17

W dniach 23–25 listopada 2018 r. odbędzie się tegoroczna edycja jednego z najstarszych polskich festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej – Festiwalu im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina, podczas którego na scenie będą mieli okazję zaprezentować się młodzi adepci trudnej sztuki wokalnej. Zainteresowanych udziałem w konkursowych zmaganiach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 26 października 2018 r.

Festiwal im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina organizowany jest co roku z myślą o młodych wokalistach, którzy nie ukończyli jeszcze 20 roku życia. Są oni oceniani w 4 kategoriach wiekowych:

  • do 8 lat, 
  • 9–12 lat,
  • 13–16 lat,  
  • 17–20 lat.

Spośród wszystkich uczestników zostanie wyłoniony laureat nagrody głównej – Grand Prix. Zostaną także wyłonieni zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych.

Kwalifikacji do udziału w festiwalu dokonuje powołana przez organizatorów Rada Artystyczna na podstawie nadesłanych materiałów dźwiękowych z dwoma utworami demo danego wykonawcy (jedna z piosenek obowiązkowo musi być wykonana w języku narodowym kraju, z którego pochodzi). 

Materiały te można przesyłać pocztą na adres WDK: 

  • Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego
  • Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej
  • ul. Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce
  • Polska

lub na adres e-mailowy: artystyczny@wdk-kielce.pl

Regulamin festiwalu, karta zgłoszenia

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Marcin Janaszek, kierownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141, nr faksu: 41 36 18 381, e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 302
Realizacja nbStudio