Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

28 października zapraszamy Państwa na VII Salon Rękodzieła Artystycznego

2018/09/18

28 października w godz. 11.00-15.00 w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się VII Salon Rękodzieła Artystycznego. 

Na zwiedzających czekać będzie wiele atrakcji przygotowanych przez wystawiających się rękodzielników. Dla miłośników rękodzieła artystycznego organizator przygotował konkurs, na którym będzie można wygrać oryginalne niespodzianki wystawiane tego dnia w kieleckim WDK.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszenia dla wystawców

_______ 

Organizowane cyklicznie od 2017 roku Salony Rękodzieła Artystycznego już na stałe wpisały się w kalendarze imprez wytwórców i miłośników rękodzieła. Goście imprezy mogą na nich spotkać zarówno firmy, jak i indywidualnych twórców rzemiosła artystycznego. Coraz częściej swoje dzieła pokazują kielczanom także panie z kół gospodyń wiejskich.

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela pomysłodawca i organizator imprezy – Tomasz Irski (Dział Promocji i Organizacji Imprez WDK), nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 388
Realizacja nbStudio