Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Styczniowa Giełda Kolekcjonerska

2019/01/09

W najbliższą sobotę - 12 stycznia - tradycyjnie, jak w każdą drugą sobotę miesiąca, w godz. 7.00-13.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się Giełda Kolekcjonerska.

Ta znana i lubiana impreza z 40-letnią tradycją ma już swoje stałe grono zwolenników, którym niestraszny śnieg czy deszcz i zawsze do nas zaglądają w poszukiwaniu cennych perełek do swoich kolekcji, ale wciąż zapraszamy także tych z Państwa, którzy nigdy na takiej giełdzie nie byli.

Warto!

W WDK znajdziecie Państwo bowiem rzeczy, których nie ma nikt inny - czy to dla siebie, do domu, czy na prezent dla bliskiej osoby. Wystawcy mają dla Państwa meble, lampy, świeczniki, obrazy, figurki porcelanowe, piękne filiżanki, biżuterię, militaria, stare aparaty, pocztówki i inne, bardzo ciekawe rzeczy.

Giełda Kolekcjonerska to pomysł na dobrze spędzoną sobotę.

Zapraszamy!

_______

Cena biletu wstępu: 3 zł.

Opiekun imprezy: Robert Mazur, nr tel.: 661 174 541.

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 482
Realizacja nbStudio