Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

60+kultura

2011/09/21

60+_kultura1


W najbliższy weekend, 24 i 25 września  w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach  w ramach akcji „60+kultura” odbędą się imprezy adresowane do Seniorów. Celem akcji jest wzmożenie aktywności kulturalnej ludzi powyżej 60. roku życia i zachęcenie ich do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez naszą instytucję.

Wszystkich seniorów, którzy lubią tańczyć, zapraszamy na warsztaty taneczne oraz pokaz uczniów Szkoły Tańca „Charleston” Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.Zajęcia rozpoczną się w sobotę 24 września o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej WDK.

W niedzielę 25 września o godzinie 15.00 odbędzie się inauguracja Akademii Filmowej 50+. Jest to program edukacji filmowej skierowany do osób w wieku senioralnym.
Sześć spotkań w niedzielne popołudnia  umożliwi poznanie arkanów sztuki filmowej. Tematem pierwszego spotkania będzie reżyseria. Wykład na ten temat przedstawi Maciej Gil – Przewodniczący Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych. Po krótkiej przerwie kawowej zaprosimy na film „Cansas City”  w reżyserii Roberta Altmana.


Serdecznie zapraszamy.

 

60+_kultura2

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 5
Realizacja nbStudio