Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

ProFLAMENCO Trio zaprasza na ogniste gitarowe flamenco!

2019/03/25

14 kwietnia w WDK wystąpi ProFLAMENCO Trio – zespół gitarzystów flamenco w składzie: Mateusz Górecki, Rainer Maria Nero i Jakub Niedoborek. Na koncert zapraszamy Państwa o godz. 17.00.

Bilety w cenach 25 zł (parter) i 20 zł (balkony) można kupić w WDK (p. 150, w godz. 7.30–15.30), nry tel.: 41 36 55 106, 609 023 033 i na portalu www.kupbilecik.pl

Zapraszamy!

_______

ProFLAMENCO Trio to zespół wykonujący muzykę flamenco połączoną z wpływami jazzu oraz etno. Muzycy skupiają się głównie na prezentacji własnych kompozycji, a dodatkowo wykonują utwory czołowych przedstawicieli muzyki południowej Hiszpanii. W ich grze kluczowe jest zarówno zachowanie tradycji flamenco, jak również odkrywanie nowych tajemnic tej niezwykłej sztuki. Trio przenosi zatem gatunek do kolejnego, nowoczesnego wymiaru. Indywidualne umiejętności i doświadczenie wykonawców przyczyniają się do uzyskania oryginalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Efekt ten jest osiągany m.in. przez wykorzystanie współczesnej harmonii oraz technik gry, licznych elementów improwizacji, czy poprzez użycie gitary elektrycznej. 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 280
Realizacja nbStudio