Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Przedpremierowy pokaz filmu VOX LUX w ramach cyklu Kino Fenomenalnych Kobiet

2019/04/02

Kino Fenomen zaprasza Państwa w najbliższy czwartek, 4 kwietnia, na drugie spotkanie w ramach nowego cyklu Kino Fenomenalnych Kobiet.

Na blisko trzy tygodnie przed polską premierą (26 kwietnia) odbędzie się u nas JEDYNY w Kielcach pokaz najnowszego filmu z Natalie Portman i Judem Lawem, zatyt. "Vox Lux"!

Polski zwiastun filmu

Przed filmem odbędzie się losowanie nagród od partnerów kina Fenomen i chwila rozmowy z gościem spotkania – Fenomenalną Kobietą, a po seansie, w holu kina, będzie czekał na Państwa drobny poczęstunek i kieliszek wina!

Bilety w cenie 20 zł można kupić w kasie kina lub on-line.

_______

"Vox Lux"

Scenariusz i reżyseria: Brady Corbet

Zdjęcia: Lol Crawley | muzyka: Scott Walker | oryginalne piosenki: Sia

Obsada: Natalie Portman, Jude Law, Raffey Cassidy, Stacy Martin

Czas trwania: 110 min. | produkcja: USA 2018

Premiera: 26 kwietnia 2019

Laureatka Oscara Natalie Portman i Jude Law znowu razem na wielkim ekranie! 

Hipnotyczna, prowokująca i elektryzująca opowieść o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. Oryginalne piosenki do filmu stworzyła jedna z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku – Sia.

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 112
Realizacja nbStudio