Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Dzisiaj gościem MŁODZIEŻOWEJ STREFY SZTUKI będzie Łukasz Sobieraj

2013/03/21

Naszym młodym artystom przypominamy, że dzisiaj o godz. 18.00 w Sali Portretowej WDK odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu "Młodzieżowa strefa sztuki". Gościem specjalnym dzisiejszego wieczoru będzie Łukasz Sobieraj – muzyk, wokalista, artysta znany z zespołów Fliper, Chimera, Devil Faker, autor tekstów i muzyki.

Łukasz Sobieraj od kilku lat pracuje przy produkcji eventów, koncertów oraz programów telewizyjnych. Przeszedł wszystkie szczeble drogi zawodowej w tej branży – od researchu, przez inspicjenturę, aż po kierownictwo muzyczne i kierownictwo planu. Współtworzył wiele produkcji telewizyjnych, m.in. kilkadziesiąt odcinków programu "Podróże z żartem" dla TVP2, kilka odcinków programu "Duże dzieci" dla TVP2, Festiwal Kultury i Muzyki Romów dla TVP, kilka odcinków programu "Przebojowe dzieci" dla Polsatu, koncert "Przebojowa Akademia Przyszłości" dla TVP, czy też koncert kolęd "Kolędy z Harendy" dla TVP. W 2008 roku, wspólnie z Pawłem Szcześniakiem, wpadł na pomysł wskrzeszenia idei nagrody "Scyzoryki". Świętokrzyskie Nagrody Artystyczne "Scyzoryki" od tamtej są realizowane przez Stowarzyszenia Muzyków Świętokrzyskich "Muzyczne Scyzoryki" i redakcję "Echa Dnia".

Dzisiaj Łukasz Sobieraj podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i wysłucha Waszych pomysłów.

Jednocześnie przypominamy, że kolejne utalentowane osoby, które zechcą uczestniczyć w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, cały czas mogą dołączyć do grupy.
Aby to zrobić, należy skontaktować się z Marcinem Janaszkiem, nry tel.: 792 740 575, 41 365 51 41, adres e-mail: mjanaszek@wdk-kielce.pl

Zatem – do zobaczenia!

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 31
Realizacja nbStudio