Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

18 kwietnia - Kabaret z Konopi i kabaret NA Żarty poimprowizują w WDK

2013/04/16

18 kwietnia o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich wielbicieli dobrej zabawy do Sali Widowiskowej WDK na kolejną z cyklu comiesięcznych imprez kabaretowych pilotowanych przez Kabaret z Konopi. Razem z Kabaretem z Konopi będzie improwizował kabaret NA Żarty.

Kabaret z Konopi – czyli Krzysztof Kubalski, Norbert Orłowicz i Radosław Kielch – od 2009 roku promuje w Kielcach styl improwizacji polegający na grach improwizowanych z udziałem publiczności. Panowie są współtwórcami grupy improwizującej Dzieci z Bullerbyn, uczestniczyli we Wrocławskim Festiwalu Krasnoludków, czyli w jednej z większych imprez promujących improwizacje. W czwartek 18 kwietnia razem z nimi będzie improwizował kabaret NA Żarty. 

Bilety w cenie 5 zł są do kupienia w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306.

 

Kabaret 18-4-13 400

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 458
Realizacja nbStudio