Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Minimuzeum rejestracji i projekcji obrazu w WDK

2013/04/24

W Wojewódzkim Domu Kultury powstaje stała ekspozycja na temat rejestracji i projekcji obrazu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do wsparcia nas w przygotowaniu tej wystawy – prosimy o udostępnienie zwiedzającym pochowanych na Państwa strychach czy w piwnicach aparatów fotograficznych, projektorów, rzutników, kamer itp. pamiątek.

W tej chwili w holu dolnym WDK w trzech gablotach możecie Państwo oglądać pierwsze eksponaty (które podarował Jarosław Machnicki).
Zachęcamy do rozbudowywania wspólnie z nami kolekcji pamiątek – tak, by cieszyły oczy wszystkich odwiedzających WDK.

Osoby zainteresowane przekazaniem eksponatów na wystawę proszone są o kontakt z Krzysztofem Herodem, nr tel.: 665 202 304 lub z Tomaszem Kotem, nr tel.: 665 202 306.

 

Gablota foto 400

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 517
Realizacja nbStudio