Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

BAJKOWE MELODIE - koncerty dla najmłodszych w WDK

2013/04/29

13 czerwca o godz. 9.00 i 11.00 Fundacja Bielecki Art i Wojewódzki Dom Kultury zapraszają dzieci z przedszkoli i klas I-III wraz z opiekunami na "Bajkowe Melodie 2013" – bezpłatne koncerty orkiestrowe, w programie których znajdą się melodie pochodzące z ulubionych bajek dzieci.

Projekt "Bajkowe Melodie" pozwala dzieciom zetknąć się z jedną z najszlachetniejszych form muzyki prezentowaną w przystępny sposób – klasyczne brzmienie aranżacji symfonicznych jest tu połączone z rozpoznawalnymi melodiami i piosenkami z bajkowych przebojów.
Program uczy poprzez zabawę, rozwija i pogłębia wrażliwość dzieci. Najpopularniejsze piosenki z bajek: "Pocahontas", "Mała Syrenka", "Smerfy", "Gumisie", "Pszczółka Maja" zaśpiewają młodzi i zdolni soliści: Agnieszka Koziarowska oraz Mateusz Ziółko. Wokalistom towarzyszyć będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz zespół jazzowy pod batutą Sebastiana Perłowskiego.
Projekt kładzie duży nacisk na interakcję i współuczestnictwo – w trakcie koncertu dzieci będą mogły zaśpiewać razem z profesjonalistami.

Nauczycieli i opiekunów zainteresowanych rezerwacją miejsc na któryś z koncertów prosimy o kontakt z Działem Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306.

 

Bajkowe melodie 2013 plakat

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 524
Realizacja nbStudio