Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

18 listopada w WDK wystąpi Kabaret z Konopi

2013/11/12

18 listopada o godz. 19.00 po dłuższej nieobecności na scenę WDK powraca Kabaret z Konopi z prawie dwugodzinnym programem "Przygotowani na wszystko", podczas którego nie ma czasu na nudę! 

"Przygotowani na wszystko" to zbiór najlepszych skeczów i piosenek Kabaretu z Konopi. Program zawiera również nowe i premierowe teksty. Jeśli ktoś śledzi twórczość kabaretu, to na pewno nie będzie zawiedziony, gdyż liczba świeżych numerów zadowoli największych malkontentów.

Kabaret z Konopi był niedawno gościem programu Dzięki Bogu Już Weekend, po którym to skecz o Hardkorowym KOKsie zyskał sporą popularność w internecie! Podczas wakacji panowie również wystąpili w TVP2 ze skeczem o dzieciach - rozruszali nim 6 tysięcy osób w koszalińskim amfiteatrze!

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji obejrzeć tych programów, mała próbka możliwości naszych kabareciarzy:

- bajka Hardkorowego KOKSa: https://www.youtube.com/watch?v=_yv6db5itAA

- Dzieci: https://www.youtube.com/watch?v=qpzvN1NxzkM

Bilety w cenie 10 zł (15 zł – w dniu imprezy) są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 365 51 44 lub 665 202 306. 

Licealiści i gimnazjaliści mają wstęp wolny.

Zapraszamy!

 

Kabaret z konopi 18.11.13

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 58
Realizacja nbStudio