Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

11 lutego w WDK odbędzie się koncert charytatywny SERCE DLA HOSPICJUM

2014/02/04

Caritas Diecezji Kieleckiej i Wojewódzki Dom Kultury mają przyjemność zaprosić Państwa na koncert charytatywny "Serce dla hospicjum", który odbędzie się 11 lutego w Sali Widowiskowej WDK (rozpocznie się o godz. 18.00).

Koncert zorganizowany zostanie w Światowym Dniu Chorego, by zwrócić uwagę na potrzebę otoczenia ludzi cierpiących opieką hospicyjną.
Gwiazdą wieczoru będzie Mietek Szcześniak.
Do udziału w koncercie upoważnia cegiełka (o wartości 30 zł), którą można kupić w Biurze Caritasu (ul. Jana Pawła II 3), w Impresariacie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach (ul. ks. Piotra Ściegiennego 2, nr tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306) oraz w parafiach, które podejmą się ich rozprowadzania.
Całkowity dochód z rozprowadzonych cegiełek zostanie przeznaczony na dokończenie budowy stacjonarnego hospicjum w Kielcach.

Źródło: Arkadiusz Krajna, DCW Kielce

Pomoc dla hospicjum 2014

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 94
Realizacja nbStudio