Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Harmonogram jesiennych zajęć Koła Miłośników Historii Sztuki

2014/09/29

W niedzielę 28 września w Wojewódzkim Domu Kultury odbyło się spotkanie organizacyjne uczestników II edycji zajęć Koła Miłośników Historii Sztuki zrzeszającego osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy na temat sztuki regionu świętokrzyskiego.

Na spotkaniu ustalono terminy spotkań. Odbywać się one będą w co drugą sobotę każdego miesiąca, w godz. 10.00-12.00 w Sali Kominkowej WDK w Kielcach - 11 i 25 października, 8 i 29 listopada oraz 6 i 13 grudnia.

II edycja potrwa do końca maja 2015 r. Wszystkich chętnych zapraszamy już na pierwszy wykład dra Piotra Rosińskiego, który odbędzie się w sobotę 11 października o godz. 10 w Sali Kominkowej WDK.
Opłata miesięczna dla grup zorganizowanych - 5 zł / os., dla słuchaczy zgłaszających się indywidualnie - 10 zł / os.

Zainteresowanym szczegółowych informacji udziela Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 95
Realizacja nbStudio