Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

22 marca w Daleszycach odbędzie się konkurs finałowy XI Festiwalu Pieśni Wielkopostnych

2015/01/23

22 marca o godz. 17.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Daleszycach rozpocznie się konkurs finałowy XI Festiwalu Pieśni Wielkopostnych. Zespoły zainteresowane udziałem w festiwalu proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 27 lutego.

Festiwal adresowany jest do chórów, zespołów ludowych, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych wykonujących repertuar pasyjny. Aby zostać zakwalifikowanym do eliminacji, które odbędą się w Pińczowie w dn. 14 marca i w Stąporkowie w dn. 15 marca (uczestnicy biorą udział w eliminacjach w Pińczowie lub w Stąporkowie), należy do 27 lutego przesłać czytelnie wypełnione karty zgłoszenia na adres:

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
ul. Ściegiennego 2
25–033 Kielce

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela koordynator festiwalu – Karolina Opałko z Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej, nr tel.: 41 36 55 133, e-mail: k.opalko@wdk-kielce.pl

Regulamin
Karta zgłoszenia

Zapraszamy!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 551
Realizacja nbStudio