Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejność prezentacji artystów podczas konkursu finałowego XXXIX Buskich Spotkań z Folklorem - Busko-Zdrój, 16 i 17 maja 2015

2015/05/13

Kolejność prezentacji artystów
podczas konkursu finałowego
XXXIX Buskich Spotkań z Folklorem,
który odbędzie się w Busku-Zdroju
16 i 17 maja 2015

 

Sobota, godz. 11.00–18.00

1. Kapela "Pierzchniczanie"
2. Adam Kocerba
3. Zespół Śpiewaczy "Bolechowiczanie"
4. Zespół Śpiewaczy "Brodowianki"
5. Zespół Śpiewaczy "Echo Adamowa"
6. Kapela Rodzinna Korbanów
7. Marta Zawłocka
8. Zespół Śpiewaczy "Szewczanki"
9. Zespół Śpiewaczy "Kowalanki"
10. Zespół Śpiewaczy "Gromada"
11. Stanisława Żądecka
12. Zespół Śpiewaczy "Kumosie"
13. Stanisław Pacek
14. Zespół Śpiewaczy "Jaworzanki"
15. Kapela Zofii Ślęzak
16. Zespół Śpiewaczy "Siedlecczanie"
17. Lucyna Lipczyńska
18. Zespół Pieśni i Tańca "Skokotliwi"
19. Zespół Śpiewaczy "Chełmowianki"
20. Zespół Śpiewaczy "Borianki"
21. Wiesław Szydłowski
22. Zespół Śpiewaczy "Pacanowianie"
23. Zespół Pieśni i Tańca "Leśnianie"
24. Kapela Henryka Bartosa
25. Zespół Śpiewaczy "Górnianecki”
26. Józef Dziublewski
27. Jan Korus
28. Zespół Śpiewaczy "Kopcowianki"
29. Zespół Pieśni i Tańca "Ciekoty"
30. Kapela Bielińska
31. Zespół Śpiewaczy "Makoszanki"
32. Zespół Pieśni i Tańca "Wincentowianie"
33. Zespół Śpiewaczy "Dwikozianie"
34. Zygmunt Curyło
35. Kapela Ludowa "Opatów"
36. Zespół Pieśni i Tańca „Gnieździska”

Niedziela, godz. 11.00–19.00

1. Zespół Śpiewaczy "Śwarne Kakonianki"
2. Bożena Jędrzejewska
3. Eugeniusz Karbownik
4. Zespół Śpiewaczy "Kasztelanie"
5. Zespół Śpiewaczy KGW Rykoszyn
6. Kapela KGW Rykoszyn
7. Zespół Śpiewaczy "Sukowianki znad Lubrzanki"
8. Męski Zespół Śpiewaczy "Kumotry"
9. Zespół Śpiewaczy "Marcinkowianie"
10. Zespół Śpiewaczy "Kępianki"
11. Zespół Pieśni i Tańca "Wiśliczanie"
12. Zespół Śpiewaczy "Łabecanki"
13. Cecylia Korban
14. Zespół Śpiewaczy "Brzezinianki"
15. Wanda Piekarska
16. Zespół Śpiewaczy "Zaborzanki"
17. Alfreda Nowak
18. Kapela "Olbryszanie"
19. Zespół Śpiewaczy "Piekoszowianie"
20. Kapela "Jędrzej"
21. Zespół Śpiewaczy "Korytniczanki"
22. Stanisław Woźniak
23. Zespół Śpiewaczy "Bolminianki"
24. Kapela "Korczynianie"
25. Zespół Pieśni i Tańca "Sorbin"
26. Waldemar Nowak
27. Zespół Pieśni i Tańca "Bęczkowianie"
28. Kapela Władka
29. Zespół Pieśni i Tańca "Wierna Rzeka"
30. Edward Orłowski
31. Kapela "Działoszacy" Adama Kocerby
32. Edward Gola
33. Kapela Rodzinna Jerzego Całki
34. Stefan Wyczyński
35. Kapela Stefana Wyczyńskiego
36. Kapela Czesława Wojsława
37. Zespół Pieśni i Tańca DK Małogoszcz
38. Kapela Rodzinna Henryka Cacka
39. Zofia Wilk
40. Henryk Cacek

Zainteresowanym dodatkowych informacji udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 22
Realizacja nbStudio