Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

MUZO-BAJKI dla najmłodszych

2015/05/15

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od WDK zapowiadany na czwartek 28 maja spektakl muzyczny "Muzo-Bajki" odbędzie się dopiero jesienią. Nowy termin podamy już wkrótce.

28 maja o godz. 10.00 Dział Promocji i Organizacji Imprez WDK serdecznie zaprasza wszystkich milusińskich wraz z opiekunami na koncert "Muzo-Bajki", podczas którego wystąpią krakowskie artystki Dorota Bębenek i Elżbieta Garncarczyk.

Gwarantujemy znakomitą zabawę - oprócz znanych i lubianych piosenek artystki przygotowały dla dzieci szereg zabaw i konkursów.

Po koncercie zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy figurek firmy "JarMark" z Wieliczki, zatytułowanej "Słodkie bestyjki".

Bilety na koncert w cenie 8 zł / os. są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144. (Opiekunowie grup wchodzą na salę za darmo).

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 36
Realizacja nbStudio