Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Koncert Charli Greena i Krzysztofa PUMY Piaseckiego z zespołem 4 SET

2015/10/16

11 listopada 2015 w Sali Widowiskowej WDK wystąpią Charli Green i Krzysztof PUMA Piasecki z zespołem 4 SET.

Charli Green – trębacz, kompozytor i aranżer, urodził się i dorastał w Memphis w USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi: Dexterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem i Lou Genettem. Jego muzyka łączy ze sobą różne bieguny muzycznych doznań – zawiera elementy jazzu, swingu, rocka, funky i bluesa.

Krzysztof PUMA Piasecki – kompozytor, aranżer, pedagog – to jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70. Jego koncerty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Występował między innymi z Mickiem Sternem, Davem Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Allanem Whitem, Cindy Blackman, Jose Feliciano, Hanną Banaszak, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem i wieloma innymi osobistościami świata artystycznego.

Bilety na ten wyjątkowy koncert są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, 665 202 306. Ceny biletów: 20 zł (w przedsprzedaży), 25 zł (w dniu koncertu).

Zapraszamy!

Charli Green i Krzysztof PUMA Piasecki & 4 SET – 11.11.2015, Sala Widowiskowa WDK, godz. 16.00

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 591
Realizacja nbStudio