Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

23 stycznia 2016 w WDK zagra Stare Dobre Małżeństwo

2015/10/28

23 stycznia 2016 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach wystąpi legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo. Początek koncertu zaplanowany jest na godz. 18.00.

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM, Krzysztofowi Myszkowskiemu. To właśnie on śpiewa swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. "Blues o 4. nad ranem", "Jak", "Komunia", "Blues dla Małej") po najnowsze ("Topielica" czy "Ogień zapłonie w nas"), które ukazały się na najnowszej płycie zespołu. Niepowtarzalne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6-cio i 12-strunowe, dobro, cajon, kontrabas oraz wyjątkowe brzmienie harmonijki ustnej.

Bilety na ten koncert w cenach: 50 zł i 60 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 366 55 144, nr kom.: 665 202 306 oraz w kasach ORBIS-u, OMNII i Agencji POP-ART.

Zapraszamy!

Fot.: Z archiwum zespołu

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 316
Realizacja nbStudio