Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

5 grudnia w WDK odbędą się warsztaty KOLĘDUJ RAZEM Z NAMI

2015/11/02

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Starostwo Powiatowe w Kielcach zapraszają grupy kolędnicze, nauczycieli i instruktorów do udziału w warsztatach poświęconych kolędowaniu "Kolęduj razem z nami", które odbędą się w sobotę 5 grudnia 2015 w WDK (ul. Ściegiennego 2). Zajęcia rozpoczną się o godz. 9.00.

Warsztaty są propozycją dla tych, którzy pragną poznać, pogłębić lub przypomnieć sobie wiedzę o tradycji kolędowania w województwie świętokrzyskim.

Jeśli kolędujesz, chciałbyś kolędować, prowadzisz grupę kolędniczą w szkole, domu kultury lub w innej placówce kulturalno-oświatowej, ta propozycja jest dla Ciebie.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Szkoleń dla animatorów kultury powiatu kieleckiego.  

Udział w tym szkoleniu jest bezpłatny. Proszę jednak pamiętać, że odwołanie uczestnictwa może nastąpić najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem warsztatów.  

 

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

Nieprzekraczalny termin nadsyłania kart uczestnictwa: 27 listopada 2015.

Szczegółowych informacji na temat warsztatów "Kolęduj razem z nami" udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 17
Realizacja nbStudio