Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Uroczyste obchody 80-lecia Domu WF i PW i 10-lecia zespołu Chmielnikers

2015/11/04

20 listopada 2015 o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK na uroczyste obchody 80-lecia Domu WF i PW i 10-lecia zespołu Chmielnikers. Wstęp wolny.

Tego wieczora w WDK zostanie otwarta poplenerowa wystawa prac dokumentujących nieodkryte zakątki budynku (Plener „WDK – nieodkryte miejsce” odbył się 25 października 2015), zostanie także wyświetlony film przygotowany przez zespół Platformy Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego opowiadający o budowie Domu WF i PW i o jego działalności w okresie międzywojennym, a gwiazda wieczoru – zespół Chmielnikers – zagra dla Państwa utwory z lat 20. i 30.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Dodatkowych informacji na temat uroczystości jubileuszowych udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 213
Realizacja nbStudio