Strona głównaAktualności

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do tegorocznej Dziecięcej Estrady Folkloru

2016/02/05

13 marca 2016 o godz. 9.00 w Sali Widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach rozpocznie się kolejna edycja Dziecięcej Estrady Folkloru. Zespoły śpiewacze, zespoły pieśni i tańca, kapele oraz soliści-wokaliści i instrumentaliści z terenu województwa świętokrzyskiego zainteresowani udziałem w przeglądzie mogą nadsyłać zgłoszenia do 4 marca na adres WDK.

Przegląd Dziecięca Estrada Folkloru ma na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży ludowego muzykowania, śpiewu, tańca i zwyczajów charakterystycznych dla województwa świętokrzyskiego. 

Jego adresatami są dziecięcy wykonawcy folkloru: soliści-wokaliści, zespoły śpiewacze, zespoły pieśni i tańca, kapele oraz instrumentaliści. Ich występy oceniać będzie Rada Artystyczna powołana przez organizatorów. Najlepsi wykonawcy otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorów oraz sponsorów.

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

Zgłoszenia do tegorocznego przeglądu można nadsyłać do 4 marca na adres WDK:

  • Wojewódzki Dom Kultury
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

Zainteresowanym dodatkowych informacji udzielają instruktorzy z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 26
Realizacja nbStudio