Strona głównaAktualności

Lista zespołów zakwalifikowanych do udziału w XVII Ogólnopolskim Tanecznym Sabacie Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI

2017/05/10

Lista zespołów zakwalifikowanych do udziału w XVII Ogólnopolskim Tanecznym Sabacie Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych "O Złotą Miotłę Baby-Jagi", który odbędzie się w WDK 3 czerwca 2017 r.

 

Godz. 11.00–11.45

Kategoria do lat 12

  • 1. Impuls V – "Checkers" – 4.00 min – Kielce 
  • 2. Efekt – "Tajemnica morza" – 7.00 min – Brynica 
  • 3. Tup-Tup Dance – "Let Me Think About It" – 2.30 min – Masłów 
  • 4. Fresh Stuff Kids – "The Freshest" – 2.50 min – Kielce
  • 5. Kleks II – "W sadzie" – 4.00 min – Staszów 
  • 6. Twister – "Crazy kitchen" – 3.50 min – Kielce 
  • 7. Mała Parada – "Flash Jazz" – 4.00 min – Jędrzejów 
  • 8. Stop And Go – "Dzień dobry" – 3.30 min – Warszawa 
  • 9. STiS Rewanż IV – "Wśród wilków" – 4.00 – Kielce 
  • 10. Pasja Junior – "W pętli czasu" – 3.45 min – Łódź 
  • 11. Mała Rewia Taneczna III – "Demony" – 3.50 min – Dęblin 
  • 12. STiS Rewanż VI – "Heart" – 3.00 min – Kielce

 

Godz. 11.50–12.40

Kategoria 13–15 lat

  • 1. Impuls III – "Wakacje z duchami" – 4.20 min – Kielce 
  • 2. Formacja Taneczna EKS-tremum I – "Euforia" – 4.00 min – Jędrzejów
  • 3. Kleks – "Na obrzeżach świadomości" – 4.00 min – Staszów 
  • 4. Feniks Junior – "Siostrzana klątwa" – 4.00 min – Kraków 
  • 5. Impuls IV – "Galaktyka" – 3.40 min – Kielce 
  • 6. Konecki Klub Tańca SPIN – "Roll The Bass" – 3.00 min – Końskie 
  • 7. Parada – "Gimnastic Girls" – 4.00 min – Jędrzejów 
  • 8. Shiva – "Freestyle Pom" – 2.30 min – Tarnowiec 
  • 9. Akro – "Kraina cieni" – 4.00 min – Kielce 
  • 10. STiS Rewanż VII – "Show Time" – 3.00 min – Kielce 
  • 11. Studio Tańca Pasja – "Tchnienie" – 4.20 min – Łódź 
  • 12. Shiva – "Wild Things" – 2.30 min – Tarnowiec

 

Godz. 12.45–13.15 

Przerwa

 

Godz. 13.15–14.15

Kategoria powyżej 16 lat

  • 1. Impuls II – "Żywioły – siła przyrody" – 4.40 min – Kielce 
  • 2. Dance Effort II – "Ignis et aqua" – 5.00 min – Kraków 
  • 3. Feniks – "The future" – 4.00 min – Kraków 
  • 4. Impuls I – "On Broadway" – 3.50 min – Kielce
  • 5. Impuls II – "Pojedynek" – 4:00 min – Kielce
  • 6. Mała Rewia Taneczna I – "Dziewczyny Armii" – 3.50 min – Dęblin 
  • 7. NOT 43 – "Beat to Beat" – 2.50 min – Kielce
  • 8. Stop And Go – "Upadłe Anioły" – 4.00 min – Warszawa
  • 9. Cambiamento – "Unstoppable" – 3.00 min – Kielce
  • 10. EKS-tremum I – "Alter ego" – 3.11 min – Jędrzejów 
  • 11. Impuls I – "Be Italian" – 3.00 min – Kielce 
  • 12. Feniks – "Inna" – 2.00 min – Kraków
  • 13. Stop And Go – "Sabat – wtajemniczenie" – 4.00 min – Warszawa
  • 14. Mała Rewia Taneczna I – "Afrika Street" – 3.00 min – Dęblin
  • 15. Studio Tańca Pasja – "Wyszywanie charakteru inspirowane twórczością Władysława Hasiora" – 5.10 min – Łódź

 

Godz. 14.30 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

Zainteresowanym dodatkowych informacji nt. turnieju udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK – nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 168
Realizacja nbStudio