Strona głównaAktualności

Kolejny Salon Rękodzieła Artystycznego odbędzie się 17 lutego

2018/01/15

17 lutego w godz. 11.00-15.00 w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się kolejny Salon Rękodzieła Artystycznego. 

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

_______ 

Organizowane cyklicznie od ubiegłego roku Salony Rękodzieła Artystycznego cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Biorą w nich udział zarówno firmy, jak i indywidualni twórcy rzemiosła artystycznego z terenu województwa świętokrzyskiego i z innych regionów. Salony mają na celu zachęcanie indywidualnych twórców rzemiosła artystycznego i rękodzielników do zaprezentowania swojej twórczości obok profesjonalistów i firm zajmujących się tą dziedziną, i przede wszystkim promocję ich dokonań wśród kielczan i umożliwienie im kontaktu z nowymi klientami.

Obok ww. twórców do wzięcia udziału w kolejnym Salonie Rękodzieła Artystycznego serdecznie zapraszamy twórców z kół gospodyń wiejskich.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w lutowym Salonie Rękodzieła Artystycznego prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres tomasz.irski@wdk-kielce.pl 

 

Karta zgłoszenia


Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela organizator - Tomasz Irski (WDK), nr tel.: 41 36 55 140.

_______

Jednocześnie przypominamy, że w dn. 20-22 kwietnia 2018 r. w Targach Kielce odbędą się Ogólnopolskie Targi Rzemiosła Artystycznego. 

Więcej informacji na ten temat: Ogólnopolskie Targi Rzemiosła Artystycznego.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 16
Realizacja nbStudio