Strona głównaAktualności

24 marca w WDK odbył się KONCERT PRZYJACIÓŁ ANDRZEJA KACZMARKA. 10 LAT MINĘŁO...

2018/03/27

24 marca 2018 roku minęło dziesięć lat od śmierci Andrzeja Kaczmarka – satyryka, autora tekstów i piosenek, twórcy kabaretu "Pirania".

Pragnąc przywołać pamięć o tym znakomitym artyście i choć trochę odtworzyć atmosferę, która towarzyszyła mu w życiu, 24 marca 2018 zorganizowano w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach Koncert Przyjaciół Andrzeja Kaczmarka "To już 10 lat...".

Na scenie wystąpili: Bronisław Opałko z Janem Kozłowskim, Stanisław Tutaj, Piotr Salata, Jan Wojdak, Tomasz Kordeusz, Witold Świątczak, Joanna Litwin, Andrzej Wolski i Dariusz Zwierzchowski, Jolanta Kaczmarek, Wojciech Stachurski, Marek Fijałkowski, Tomasz Kaczmarek, kabaret "Pirania" w nowym składzie, Krzysztof Irski, Paweł Solarz, Wit Chamera, Adam Ochwanowski i Grzegorz Kozera.

Artystom, którzy zgodzili się wystąpić na scenie WDK tego wieczora, i wszystkim gościom, którzy byli z nami w tym wyjątkowym dniu serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy, że stworzyliście Państwo tak niesamowitą atmosferę i tak niesamowite wspomnienia!

_______

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

 

Fotorelacja z koncertu

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 84
Realizacja nbStudio