Strona głównaAktualności

22 października zapraszamy Państwa na francuską komedię KOCHANIE, WRÓCIŁEM

2018/09/14

22 października o godz. 18.00 Impresariat Teatralny zaprasza Państwa do WDK na francuską komedię "Kochanie, wróciłem".

Jeśli w znanym porzekadle "stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "Kochanie, wróciłem" najlepiej tego dowodzi.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, wyluzowanego dorosłego syna, ale co ciekawe w jej życie ponownie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… prawie za każdą cenę.

Doprecyzujmy pewne kwestie. Syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie…

Obsada:

  • Maria Pakulnis
  • Marta Wierzbicka
  • Katarzyna Zielińska / Katarzyna Ankudowicz
  • Jan Jankowski
  • Grzegorz Pawlak
  • Marcin Troński / Tomasz Dutkiewicz
  • Wojciech Wysocki
  • Bartosz Obuchowicz

Bilety w cenie 70–100 zł są do kupienia na stronie kupbilecik.pl i w WDK (sprzedaż biletów prowadzi Iwona Jaros, p. 149, nr tel.: 609 023 033; po południu bilety są sprzedawane w kasie kina Fenomen znajdującej się w holu dolnym WDK vis a vis sali kinowej, nry tel.: 41 36 55 148/149).

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 149
Realizacja nbStudio