Strona głównaAktualności

7 marca odbył się XIII Salon Rękodzieła Artystycznego

2020/03/09

W ubiegłą sobotę – 7 marca – w WDK odbył się XIII Salon Rękodzieła Artystycznego, podczas którego można było podziwiać wyroby znanych i lubianych rękodzielników, a także przedmioty przygotowane przez rękodzielników, którzy dopiero dołączyli do grona wystawców.

Wśród najciekawszych propozycji uwagę zwracały male formy rzeźbiarskie z drewna oraz ceramika artystyczna i oryginalne dekorację świąteczne.

W przyszłości organizatorzy przewidują wprowadzenie różnych zmian do dotychczasowej formuły tej imprezy wystawienniczej, m.in. pokazy w wykonaniu znanych rękodzielników z naszego regionu, warsztaty rękodzielnicze, aktywizowanie młodszego pokolenia.

Impreza będzie miała charakter cykliczny i regularnie będziemy ją anonsować na naszych stronach.

Więcej informacji już wkrótce.

Fot.: Tomasz Irski (WDK)

Galeria zdjęć z XIII Salonu Rękodzieła Artystycznego

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 533
Realizacja nbStudio