Strona głównaAktualności

Poszukujemy pamiątek związanych z historią WDK

2020/03/23

2020 r. jest wyjątkowy dla Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Jesienią będziemy uroczyście obchodzić dwie piękne rocznice - 85-lecie oddania obiektu do użytku, jednocześnie 75-lecie wznowienia działalności kulturalnej po wojnie.

Macie Państwo teraz - całkiem niespodziewanie - sporo wolnego czasu. Może podczas porządkowania zdjęć znajdziecie jakieś pamiątki związane z WDK?...

Zapraszamy do wysłuchania kilku słów od dyrektora WDK Jarosława Machnickiego na temat zbliżających się uroczystości i naszych poszukiwań.

Apel dyrektora Jarosława Machnickiego ws. pamiątek związanych z historią WDK

Tych z Państwa, którzy będą się z nami chcieli podzielić zdjęciami, skanami i innymi zachowanymi pamiątkami, zapraszamy do kontaktu pod nr. tel.: 41 36 55 101 (sekretariat).

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 1104
Realizacja nbStudio