Strona głównaAktualności

Projekt Senior Show on-line pomaga przetrwać okres izolacji w dobrym humorze! Sprawdź, jak dołączyć do zabawy!

2020/03/26

Nasi wspaniali seniorzy, uczestnicy cyklu imprez Senior Show organizowanych w WDK, dają nam przykład, jak przetrwać w dobrym nastroju czas izolacji domowej. Na Facebooku z inicjatywy Tomasza Irskiego - pomysłodawcy i opiekuna imprez Senior Show - powstała grupa Senior Show on-line, w której to seniorzy mogą prezentować swoje występy artystyczne. 

Oczywiście, że wszystkim brakuje bezpośredniego kontaktu z ludźmi - ale dzięki nowym technologiom możemy spędzić trudne czasy w dobrych humorach i dzięki grupie Senior Show on-line być bliżej, dzielić się swoimi prezentacjami i komentować występy innych. 

Zatem do dzieła drodzy Państwo! 

Co teraz robimy?...

Krok 1. Dołączamy do grupy Senior Show on-line.

Krok 2. Nadsyłamy swoje prezentacje. Mogą to być ulubione piosenki, wiersze, fragmenty utworów literackich, monodramy, opowiadania itp.

Prezentacje prosimy nadsyłać na adres: tomasz.irski@wdk-kielce.pl lub bezpośrednio na nr tel.: 609 828 518.

Krok 3. Świetnie się bawimy i pozostajemy w dobrych humorach! 

Fot.: Tadeusz Matuszak

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio