Strona głównaAktualności

15 marca kieleckie VIP-y zaśpiewają dla uzdolnionej młodzieży

2013/03/06

15 marca o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej WDK odbędzie się niecodzienny koncert. Osobistości ze świata kieleckiej polityki, biznesu i kultury zaśpiewają w koncercie "Made in Kielce", z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz szczególnie uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Jest to sześcioro wspaniałych młodych ludzi, dla których od stycznia 2013 roku specjalny program stypendialny "Stypendium Radia Kielce" prowadzi Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny.

Milena, Dawid, Iza, Małgosia, Łukasz, Marcin – stypendyści Stowarzyszenia Świętokrzyski Fundusz Lokalny – to utalentowani, zdolni, pełni wiary w przyszłość młodzi ludzie. Do realizacji swoich marzeń potrzebują wsparcia dorosłych.

To dla nich zagrają i zaśpiewają w piątek 15 marca osobistości ze świata kieleckiej polityki, biznesu i kultury: Bożentyna Pałka-Koruba, Adam Jarubas, Wojciech Lubawski, Małgorzata Muzoł, Magdalena Kusztal, Dorota Tworek, Jarosław Kusto, Henryk Milcarz, Jacek Włosowicz, Jarosław Machnicki, Teresa Wołczyk-Rosołowska, Joanna Gergont-Woś, Mirosław Bieliński i Edward Kusztal.

Jak wyjaśnia Paweł Solarz, reżyser i pomysłodawca imprezy, goście koncertu będą mogli licytować każdą piosenkę – będą znali jej tytuł, ale niespodzianką aż do końca licytacji pozostanie dla nich to, kto ją wykona. Na gości czekają także liczne niespodzianki i konkursy.
Podczas koncertu zagra zespół "Pozytywka" pod dyrekcją Artura Telusa i zaśpiewają członkowie drużyny Andrzeja Piasecznego.

Zaproszenia na koncert są dostępne w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK, nry tel.: 41 365 51 44; 665 202 306 oraz u pozostałych organizatorów (w Radiu Kielce i DK "Zameczek").

Koncert "Made in Kielce", 15.03.13, Sala Widowiskowa, godz. 18.00. Wstęp za zaproszeniami. 

 

Made in Kielce - koncert 15-3-13

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 243
Realizacja nbStudio