Strona głównaAktualności

9 listopada w WDK wystąpi zespół Stare Dobre Małżeństwo

2013/10/04

9 listopada o godz. 18.00 Agencja Pop-Art i Wojewódzki Dom Kultury serdecznie zapraszają Państwa do Sali Widowiskowej WDK na koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo.

Stare Dobre Małżeństwo wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest ze znakomitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. "Blues o 4. nad ranem", "Jak", "Komunia", "Blues dla Małej") po najnowsze ("Topielica" czy "Ogień zapłonie w nas"), które ukazały się na najnowszej płycie zespołu "Mówi Mądrość" (premiera albumu miała miejsce 3 września).

Wyjątkowe brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali: gitary 6- i 12-strunowe, dobro, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Skład zespołu:

  • Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna,
  • Bolo Pietraszkiewicz – gitary, cajon,
  • Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa.

Bilety w cenie 50 i 60 zł można kupić w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306.

 

SDM - Stare Dobre Malzenstwo - 10.2013

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 190
Realizacja nbStudio