Strona głównaŚwiętokrzyska Karta Seniora

Świętokrzyska Karta Seniora

Oferta dla seniorów w WDK

Uprzejmie informujemy, że w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach seniorzy mogą korzystać z następujących, specjalnie przygotowanych dla nich, zajęć i zniżek:

– W kinie Fenomen:

  • Odbywają się seanse w ramach Filmowego Klubu Seniora – w każdym miesiącu odbywają się 2 projekcje w dwie wybrane niedziele. FKS charakteryzuje starannie dobrany repertuar. Dla seniorów przygotowane są zniżki – emeryci i renciści po okazaniu ważnej legitymacji kupują bilety w cenie 10 zł / os.
  • Od listopada 2016 r. do czerwca 2017 r. w WDK odbędzie się cykl 12 spotkań filmowych dla słuchaczy Świętokrzyskiego Uniwersytetu III Wieku: prelekcja i projekcja filmu. Karnet na każdy z 2 semestrów (zimowy i letni) kosztuje 30 zł, co daje 5 zł za udział w jednym spotkaniu (wykorzystanym w ramach wykupionego karnetu).

 Od lutego 2017 r. seniorzy będą mogli bezpłatnie korzystać z zajęć w Kole Miłośników Historii Sztuki działającym w WDK.

– W Szkole Tańca CHARLESTON WDK specjalnie dla seniorów utworzone są 3 grupy taneczne – Senior 50+ (początkująca, średnio zaawansowana i zaawansowana). Koszt miesięcznego uczestnictwa w zajęciach wyn. 50 zł / os. Jest to najtańsza tego typu oferta w Kielcach.  

Więcej na temat akcji na stronie: http://www.sejmik.kielce.pl/urzad/dla-seniorow/

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 225
Realizacja nbStudio