Strona głównaGiełdy, kiermasze

Giełdy, kiermasze

Giełdy Kolekcjonerskie

Od końca lat 70. ub. wieku, a więc już blisko od 40 lat, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach organizowane są Giełdy Kolekcjonerskie - miejsce spotkań hobbystów niemal z całej Polski, którzy raz w miesiącu (w każdą drugą sobotę miesiąca) przyjeżdżają do Kielc, by sprzedać / kupić ciekawe przemioty.

Dzięki tym comiesięcznym giełdom kolekcjonerzy powiększają swoje zbiory, nawiązują nowe znajomości, a także wzbogacają wiedzę nie tylko o przedmiotach, lecz także o dziedzinie, którą się interesują. Znane są historie osób, które przypadkowo pojawiły się na Giełdzie Kolekcjonerskiej i zaraziły się kolekcjonerską pasją. Giełdy chętnie odwiedzają również inni mieszkańcy Kielc - gdyż mogą na nich znaleźć unikatowe meble, obrazy czy detale do wystroju wnętrz swoich domów i mieszkań oraz sprawić niepowtarzalny prezent bliskim.

Opiekunem Giełd jest Robert Mazur - nr tel.: 661 174 541.

_______

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 344
Realizacja nbStudio