Strona głównaZajęcia organizowane

Zajęcia organizowane

wzorek_odstep

Dołącz do Zespołu Pieśni i Tańca "Kielce"!

ZPiT "Kielce" prowadzi stały nabór, co oznacza, że możesz dołączyć do grupy w każdym momencie, kiedy poczujesz się gotowy, by przeżyć niezapomnianą przygodę taneczną. Nie musisz mieć doświadczenia. Zdobędziesz je w ZPiT "Kielce", ćwicząc pod okiem profesjonalistów.

Osoby zainteresowane dołączeniem do ZPiT "Kielce" zapraszamy do kontaktu z kierownikiem grupy - Robertem Mazurem, nr tel.: 661 174 541.

wzorek_odstep

Wszystkie osoby zainteresowane kształceniem swoich umiejętności wokalnych pod okiem profesjonalisty zapraszamy na spotkania organizacyjne w Studiu Wokalnym WDK, które odbędą się 12 i 19 września o godz. 16.30.

Więcej informacji: 509 801 321.

wzorek_odstep

W październiku startuje kolejny sezon warsztatów artystycznych "Kraina pomysłowości" dla dzieci i młodzieży w wieku 6–13 lat. Już dziś zachęcamy Państwa do zapisania pociech na te tak popularne zajęcia. Zapisy przyjmuje Justyna Jopek, nr tel.: 41 36 55 141, nr kom. 604 680 760.

Zapraszamy!

Więcej informacji: Kolejny sezon warsztatów artystycznych "Kraina pomysłowości" już jesienią

wzorek_odstep

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy teatralnej składającej się z osób niesłyszących, prosimy o kontakt z opiekunem projektu - Tomaszem Irskim, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

Zajęcia teatralne tłumaczone są na Polski Język Migowy (PJM).

Bieżące informacje o projekcie można znaleźć na fanpage'u Teatru Plastycznego SEN: https://www.facebook.com/teatr.sen.kielce

wzorek_odstep

eMKa dance 31-7-13

wzorek_odstep

logo_charleston_ostatnie

Szkoła Tańca Towarzyskiego „Charleston” działa przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach od wielu lat. Obecnie zrzesza tancerzy i tancerki w wieku od 5 do 20 lat. Tancerze reprezentują klasy taneczne zdobywane  w sportowej rywalizacji na turniejach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne.
Opiekunem merytorycznym szkoły jest p. Aleksandra Kwapisz.

Dzieci w wieku 5-9 lat przyjmowane są do grupy początkującej (zajęcia tej grupy odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 16.30-17.30).

Dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat przyjmowane są do grupy turniejowej dla początkujących (zajęcia tej grupy odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.00).

Dorośli mogą się zapisać na kurs tańca towarzyskiego I stopnia (spotkania odbywają się w czwartki w godz. 18.00-19.30).

Dodatkowo, utalentowani tancerze mogą zgłaszać się do grupy turniejowej i estradowej.
Szczegółowych informacji udziela opiekun merytoryczny szkoły, p. Aleksandra Kwapisz, nr kom.: 698 655 680 lub 516 959 546, nr stacjonarny: 41 365 51 45 (od godz. 13.).
Zapraszamy na zajęcia!

wzorek_odstep

Zespół Inscenizacji Tanecznych "Uśmiech"

więcej szczegółów

wzorek_odstep

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 133
Realizacja nbStudio